У Рівному потрібно більше ліжок у лікарнях, щоб хворих не везли в інші райони, — «Голос»

У Рівному потрібно більше ліжок у лікарнях, щоб хворих не везли в інші райони, — «Голос»

У Рівненській області лікарні хоч і забезпечені обладнанням та киснем, але у них закінчуються вільні ліжка для пацієнтів з коронавірусом.

«Голос» закликає владу негайно вирішити проблему нестачі ліжок у лікарнях регіону, інакше хворих з коронавірусом доведеться везти у лікарні в інших районах.

Пряма мова

Роман Денисюк, голова фракції «Голосу» у Рівненській міськраді:

— За минулу добу показники виявлених нових хворих на COVID-19 знову критично високі: 635 людей в області та з них більше 300 – у місті. Лише в Рівному за минулу добу померли троє людей. На стаціонарному лікуванні в міських лікарнях — 301 людина. В одній міській лікарні зайняті 72% ліжок, в іншій — 111%.

Ситуація з кожним днем ускладнюється. Хоч лікарні забезпечені і киснем, і апаратами штучної вентиляції легень, у нас є проблема із зайнятістю ліжок. Міська влада постійно звертається до Рівненської облдержадміністрації збільшити кількість ліжок в обласній клінічній лікарні, яких донедавна було лише 18. Звідти чуємо обіцянки, але реально не допомагають. Рівненських хворих скоро будуть везти в інші райони, тому цю проблему треба вирішити негайно.

Підписуйся на нашi

ще новини