Україна — вікно можливостей для ЄС, а не проблема, — Кіра Рудик

Україна — вікно можливостей для ЄС, а не проблема, — Кіра Рудик

Аргументів про те, що Україна потрібна Євросоюзу, набагато більше, аніж пунктів «проти». ЄС повинен зрозуміти, що мати в своїй сімʼї найбільшу країну Європи, яка годує світ і має неймовірні перспективи щодо інвестицій, це — можливості для їх розвитку. Проблеми є в багатьох держав, навіть членів Єврообʼєднання. У цьому переконана лідерка партії «Голос», народна депутатка Кіра Рудик.

«Ми є найбільшою країною Європи, а отже — величезним ринком для європейських країн. Зараз скасовано на рік імпортно-експортні мита для того, щоб ми вже могли вільно торгувати з Європою. Крім того, ми — країна-житниця Європи. Зараз світ побачив, що це не абстрактна історія, заблоковані росіянами українські порти створюють продовольчу кризу.

В Україні точно закінчиться війна нашою перемогою, в нас будуть величезні можливості та інвестиції для розбудови країни, а це відкриває для європейських компаній нові простори. Це все можливості, а не проблеми», — пояснює народна депутатка.

Причини проти надання Україні кандидатського статусу на членство в ЄС, як то «корупція, націоналізм чи економічні проблеми» — характерні не тільки для нашої держави, але Київ готовий з ними боротися.

«Разом зі статусом кандидата на вступ до ЄС потрібен список задач, з якими ми готові працювати і успішно та інтенсивно», — наголошує лідерка «Голосу».

Підписуйся на нашi

ще новини