Усім розвідникам, які свідчили у справі «вагнерівців», загрожує небезпека, а охорону їм не надають, — Роман Костенко

Усім розвідникам, які свідчили у справі «вагнерівців», загрожує небезпека, а охорону їм не надають, — Роман Костенко

Колишньому начальнику ГУР Василю Бурбі та іншим розвідникам, які давали свідчення у справі «вагнерівців», загрожує небезпека, припускає народний депутат партії «Голос» Роман Костенко, який був присутній на засіданні відповідної ТСК. Він наголошує, що перерву в засіданні оголосили саме на моменті, коли головний свідок Бурба почав говорити про те, що відбувалось в Офісі президента.

«Почався допит Бурби. Він розповідав, як все було, але коли справа дійшла до того, що ж відбувалося в Офісі президента, була оголошена перерва на 10 хвилин. Вона триває досі. Потім Бурбу забрали, він пішов кудись з головою ТСК і більше його на засіданні не бачили», — розповів про перебіг засідання нардеп «Голосу».

На думку Романа Костенка, після розголошення головою ТСК імен розвідників, які готували спецоперацію проти Росії, а також які мають унікальну інформацію по «вагнерівцях», їм тепер загрожує небезпека.

«Я припускаю, що є загроза Бурбі і всім розвідникам, які до цього давали свідчення. Це — специфічний підрозділ (полковника Максима Шаповала, вбили в центрі Києва, скоєно замах на нинішнього голову ГУР Кирила Буданова і ще низка замахів, про які не можна зараз говорити, оскільки люди ще працюють). Тиждень тому ми запропонували, щоб дали охорону. Пройшов тиждень, прізвища названі, людей (а ми знаємо, як працює ФСБ РФ) можна знайти. З моєї точки зору, ТСК несе повну відповідальність за життя розвідників і їх родин, хоча поки вони змушені захищати себе самі», — застерігає нардеп.

Підписуйся на нашi

ще новини