В проекті держбюджету  не закладено ні копійки на реформу української школи, — Інна Совсун

В проекті держбюджету не закладено ні копійки на реформу української школи, — Інна Совсун

Навіть під час війни слід продовжувати реформу Нової української школи, адже це є стратегічно важливим напрямком для майбутнього українських дітей. І той факт, що в бюджеті на 2023 рік не виділено нічого на цю діяльність, викликає багато запитань. На цьому наголошує народна депутатка, заступниця голови партії «Голос» Інна Совсун.

«Ми могли би рухатись в рамках європейських шкіл, якби ми продовжували реформу Нової української школи. Те, що в бюджеті взагалі не закладено ні копійки на продовження НУШ, — незрозуміло. Так само скоротили видатки на проведення ЗНО. Це стратегічно впливатиме на якість освіти, яку здобуватимуть наші діти. Глобально, це — питання нашого майбутнього», — пояснює представниця «Голосу».

За словами Інни Совсун, навіть під час війни не слід нехувати освітою, яка є інвестицією в майбутнє держави.

«Ми розуміли, що бюджет буде важким, що будуть урізання, але мені видається, що є статті стратегічно важливі для України. І крім оборони, це ті статті, які повʼязані з створенням умов, щоб наші громадяни повертались до України. Однією з причин, чому українці можуть залишитись за кордоном — те, що їхні діти півроку попходили в школу там і побачили дуже суттєву різницю», — констатує народна депутатка.

Підписуйся на нашi

ще новини