В росії культ перемоги, заради якої вони йдуть на все: Роман Костенко про вірогідність застосування зброї масового ураження 

В росії культ перемоги, заради якої вони йдуть на все: Роман Костенко про вірогідність застосування зброї масового ураження 

Україна опинилась у такій  ситуації, коли має дати потужний відпір одній з найбільших і найресурсніших армій світу. Вони прагнули показати всьому світу, які сильні, але вперлися у сталь українського народу, в ту стіну, яку ми поставили на їхньому шляху. Водночас, росії потрібна хоча б якась умовна перемога, тому є висока ймовірність, що кремль застосує зброю масового ураження, щоб змінити розстановку сил. Таку думку висловив народний депутат від партії «Голос» Роман Костенко, який нині боронить від ворога Миколаїв у лавах ЗСУ. 

«У випадку сусідства з росією, як бачимо, нічого виключати не можна. Вони справді можуть піти на використання зброї масового ураження, судячи з їхньої риторики. Вони вважають, що кращі за всіх і можуть диктувати людям, як їм жити в своїх країнах. Заради досягнення цілі пішли війною до України.

Але спромоглися взяти тільки те, що було найближчим і найбільш вразливим, далі вони досі не можуть просунутись. Чим більше ми чинимо спротив, чим більше б'ємося і чим менше в них залишається шансів на якусь перемогу, тим більший шанс, що вони використають зброю масового ураження. На жаль, в тому числі, це може бути біологічна або ядерна зброя», — сказав Роман Костенко.

Підписуйся на нашi

ще новини