Вакцинація сімейних лікарів покаже українцям, що щеплення безпечні, — «Голос»

Вакцинація сімейних лікарів покаже українцям, що щеплення безпечні, — «Голос»

В Україні потрібно забезпечити не просто вакцинацію, а безперебійне щеплення. Інакше колективний імунітет українці не матимуть ще як мінімум два роки.

Недостатньо провакцинувати 248 тисяч українців — це надто мізерна частка порівняно з іншими країнами, адже у Польщі щодня вакцинують понад 100 тисяч людей.

Ще один важливий елемент вакцинації — комунікаційний. Адже довіра до щеплень від коронавірусу серед українців вкрай низька. Тому важливо вакцинувати сімейних лікарів, які б популяризували вакцинацію і показували, що вона безпечна.

Пряма мова

Роман Дмитришин, депутат обласної ради «Голосу», член комісії з питань охорони здоров’я та материнства:

— Сьогодні можемо констатувати, що є стабільна кількість нових випадків реєстрації Covid-19, зростає кількість госпіталізованих і кількість людей, що потребують кисню. Зараз, щоб стабілізувати ситуацію нам не треба панікувати, потрібно дотримуватися елементарних карантинних заходів.

За темпами вакцинації кількість бригад вже є достатня, але вакцини є мало. Ще нагативом є те, що дуже мало людей хоче вакцинуватися, навіть серед лікарів та освітян. Це є великою проблемою до подолання ковіду.

Тому вкотре нагадуємо владі, що вакцинацію треба популяризувати і робити це аргументовано. Адже якщо сімейні лікарі показуватимуть приклад своїм пацієнтам, то довіра до вакцини значно зросте, а українці не боятимуться щеплень.

Підписуйся на нашi

ще новини