Війна має бути надто дорогою для РФ: Андрій Осадчук про те, як протидіяти можливій ескалації

Війна має бути надто дорогою для РФ: Андрій Осадчук про те, як протидіяти можливій ескалації

Понад місяць тому американські союзники повідомляли про аномальну концентрацію і пересування російських військ вздовж кордону України. Колективний Захід надзвичайно серйозно сприйняв ці обставини, що вилилось в низку публічних дій і заяв. Наразі складається враження, що союзники України більше турбуються про нашу безпеку, ніж влада України. Станом на сьогодні, не було проведено спеціального засідання ані уряду, ані РНБО. Про це заявив народний депутат від партії «Голос» Андрій Осадчук.

«Безумовно, ми не маємо допускати будь-якої паніки, але потрібна невідкладна реалізація двох складових: спеціальних заходів по координації всіх силових структур та сил територіальної оборони і консолідація зусиль дипломатичного фронту. Росія має усвідомлювати величезну ціну, яку вона негайно заплатить за можливе чергове порушення міжнародного права. Війна для них має бути надто дорогою аби її знову розв'язувати», — наголосив Андрій Осадчук.

Необхідно активізувати всі міжнародні контакти й продемонструвати готовність дати Росії відсіч, вважає нардеп. Адже та риторика, яку сьогодні демонструє держава-агресор, розрахована, в тому числі, на психологічний тиск і супроводжується активною пропагандою. Україна має бути підготовленою в усіх аспектах до будь-яких сценаріїв, підкреслив Андрій Осадчук.

Підписуйся на нашi

ще новини