Військові успіхи ЗСУ спростять завдання урядам партнерів виділяти допомогу, — Сергій Рахманін

Військові успіхи ЗСУ спростять завдання урядам партнерів виділяти допомогу, — Сергій Рахманін

Успіхи Сил оборони України на полі бою стимулюватимуть уряди партнерів виділяти ресурси на допомогу нам. Адже так вони матимуть пояснення для своїх громадян, чому кошти йдуть Україні, а не на внутрішні питання цих країн. Таку думку висловив член комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки, народний депутат «Голосу» Сергій Рахманін.

«Від війни втомлюються не тільки ті, хто бере в ній участь — українські військові, громадяни нашої держави. Від війни, на жаль, втомлюються (в інший спосіб) ті країни, які нам допомагають. І ця втома може позначатись на обсягах допомоги, яку ці країни надають Україні в боротьбі з агресором. Це, як не прикро, неминуча річ. І для того, щоб полегшити можливість отримання безперебійної, системної, масштабної допомоги від цих країн необхідні воєнні перемоги», — пояснює представник «Голосу».

За словами Сергія Рахманіна, перемоги українців стимулюватимуть допомогу партнерів.

«Це для нас ця війна — очевидне протистояння добра зі злом, але мешканці кожної країни можуть по-різному дивиться на ситуацію. Навіть ті, хто співчуває Україні, час від часу ставлять питання про доцільність масштабної допомоги нашій державі. За умови, що їхні країни мають власний перелік нагальних проблем, а питання щодо тривалості війни залишається відкритим. Воєнні успіхи створять необхідне позитивне тло, що спростить західним урядам завдання, нададуть їм додаткових аргументів щодо доцільності виділення допомоги Україні», — підкреслює народний депутат.

Підписуйся на нашi

ще новини