Використання активів рф на користь України вирішило би не тільки наші проблеми, а й допомогло би партнерам, — Кіра Рудик

Використання активів рф на користь України вирішило би не тільки наші проблеми, а й допомогло би партнерам, — Кіра Рудик

Для передачі Україні заморожених російських активів потрібна політична воля наших партнерів. Вже ці кошти суттєво би допомогли не лише нашій державі, а й союзникам. На цьому наголошує народна депутатка, лідерка партії «Голос» Кіра Рудик.

«Коли ми говоримо про гроші, які ми очікуємо від США і ЄС (це 60 млрд доларів і 50 млрд євро), ці самі країни мають у своєму розпорядженні 500 млрд доларів заморожених російських активів. І якби була політична воля (бо юридичні механізми вже є) використати ці активи на користь України, це вирішило би дуже багато не тільки наших питань, а й питань лідерів країн-союзниць», — підкреслює політикиня.

Саме тому, за словами Кіри Рудик, Україна зосереджує сили на цьому напрямку і продовжує роботу з партнерами.

«Ми докладаємо всіх зусиль, щоб пришвидшити цей процес. Тому що конфіскація російських активів — це справедливий, правильний і логічний крок, який потрібно зробити», — акцентує лідерка «Голосу».

Підписуйся на нашi

ще новини