Вірогідність застосування рф ядерної зброї не залежить від успіхів чи поразок у ході війни, — Сергій Рахманін 

Вірогідність застосування рф ядерної зброї не залежить від успіхів чи поразок у ході війни, — Сергій Рахманін 

Розрахувати, чи здатний путін застосувати ядерну зброю, неможливо. І, на превеликий жаль, запобіжників цьому також не існує. Як і прямого зв’язку між ухваленням такого рішення й успіхами чи невдачами в ході війни. Теоретично, коли повна поразка росії буде невідворотною, вірогідність збільшиться. Але також важливо розуміти, що застосувати ядерну зброю не так просто, як це здається. Таку думку висловив народний депутат від фракції «Голос» Сергій Рахманін.

«Я думаю, що якщо людина налаштована на застосування ядерної зброї, то рано чи пізно вона, на жаль, її застосує. А якщо у людини є внутрішній запобіжник, то він все ж спрацює. Але також важливо розуміти, що йдеться не тільки про бажання або небажання путіна, а й про здатність росії використати ядерну зброю.

Генерал Бен Ходж — колишній командувач Сухопутними військами США в Європі, каже, що  небезпека ядерної зброї таки перебільшена. Так само як було перебільшене уявлення про міць і потугу російської армії. Бо не так просто застосувати ядерну зброю, як це здається», — пояснив Сергій Рахманін. 

Підписуйся на нашi

ще новини