Влада має відшкодувати підприємцям збитки від «карантину вихідного дня» або скасувати його

Влада має відшкодувати підприємцям збитки від «карантину вихідного дня» або скасувати його

«Голос» відстоює інтереси малого і середнього бізнесу, який опинився на межі закриття через «карантин вихідного дня». Ми вимагаємо від держави або скасувати безглуздий «карантин вихідного дня», або знайти гроші на компенсацію підприємцям.

Вкотре влада ухвалила необачне рішення і не розуміє, що робити з його наслідками. «Карантин вихідного дня» просто не спрацює, якщо його оголосити і ніяк не підтримати підприємців. Держава має виділити гроші, запустити програми підтримки і лише після цього має право запроваджувати карантин.

Пряма мова Ярослава Железняка, заступника голови фракції «Голосу» у Верховній Раді, першого заступника голови комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики:

— З весни всі експерти говорили про повторну хвилю коронавірусу восени. І все одно влада не змогла підготувати системне рішення заздалегідь. Натомість ми отримали необачний «карантин вихідного дня» — з попередженням за два дні. Тоді, коли ресторани вже закупили продукти на повноцінну роботу у вихідні, концертні зали проплатили події, а кінотеатри продали квитки.

Але уряд так і не сказав, як буде підтримувати підприємців та працівників, по яких вдарить карантин, і скільки грошей на це виділить.

Держава повинна мати чіткий план для підтримки малого і середнього бізнесу:

(1) тимчасово скасувати ЄСВ на час карантину, а також переглянути інші податки;

(2) надати грошову допомогу бізнесу та працівникам, які втратили дохід через карантин;

(3) надати пільгові кредити, гранти на «переформатування» роботи бізнесу. Зокрема, для туризму та ресторанної галузі.

Влада має нарешті використати «ковідний фонд» за призначенням і виділити гроші на допомогу безробітним чи на компенсацію вимушених відпусток.

Зараз такого плану ми не бачимо. Як і не бачимо реальних підтверджень того, що коронавірус страшніший у вихідні дні. Тому нам треба скасувати недолуге рішення влади зараз та зобов'язати уряд планувати та попереджати про локдауни, якщо такі будуть у майбутньому.

Підписуйся на нашi

ще новини

Приєднатися до партії

Ви можете нам допомогти фінансово

Призначення платежу (ОБОВ’ЯЗКОВО ЗГІДНО ЗРАЗКУ НИЖЧЕ)
Одержувач: Політична партія Голос
МФО банку: 380805
Код ЄДРПОУ партії: 39651598
Рахунок отримувача: U A 3 2 3 8 0 8 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 2 6 0 0 5 6 4 3 6 9 7
АТ «Раффайзен Банк Аваль»

Для фінансової підтримки від фізичних осіб
+; 4; ПІБ; дата народження (у форматі ДД.ММ.РРРР); адреса проживання; ідентифікаційний податковий номер; внесок на підтримку політичної партії Голос

Для фінансової підтримки від юридичних осіб
+; 3; найменування юридичної особи; юридична адреса ; Код ЄДРПОУ; внесок на підтримку політичної партії Голос

Щиро дякуємо за Ваше бажання фінансово підтримати партію Голос!