Влада має відповісти на всі гострі питання суспільства, а не грати в «мовчанку», — Ярослав Железняк

Влада має відповісти на всі гострі питання суспільства, а не грати в «мовчанку», — Ярослав Железняк

Сьогодні постало багато гострих питань, на які українці прагнуть почути відповіді. Це і газова та економічна криза, пандемія, «вагнергейт», ескалація зі сторони Росії. Чим довше влада буде відмовчуватися і боятися прямих запитань суспільства, тим менше часу залишиться, щоб хоч якось обгрунтувати свою позицію. Про це заявив голова фракції «Голос» у Верховній Раді Ярослав Железняк.

«Комунікація державних структур — це не про «можуть, не можуть», «хочуть, не хочуть». Це про обов’язок. До прикладу, людей хвилює питання введення надзвичайного стану. Повинен бути хоча б один представник влади, який прокоментує це. Але такого немає в ефірі, бо Банкова раптом вирішила бойкотувати один з національних каналів. Раптом він став незручним, бо висвітлив тему, яку владі коментувати некомфортно. Це дитячий, безвідповідальний крок», — наголосив Ярослав Железняк.

Коли немає відповіді на запитання, люди гостро реагують. І така реакція навряд чи сподобається владі. Голова партії «Голос» Кіра Рудик, очільник фракції Ярослав Железняк і депутат Київради Максим Нефьодов були з робочою поїздкою в США. На всіх зустрічах піднімалося питання ймовірної ескалації агресії з боку Росії, тобто, ризик справді є. І логічне питання: чи можливий у нас надзвичайний стан? Влада мовчить.

«Поки ця мовчанка буде продовжуватися, питань ставатиме більше, а часу, щоб на них відповідати — менше», — підкреслив Ярослав Железняк.

Підписуйся на нашi

ще новини