Влада не має права забувати про захисників України. Влада має добиватися перемоги України

Влада не має права забувати про захисників України. Влада має добиватися перемоги України

День захисників України має стати не просто ще одним вихідним днем, а важливою датою. І це станеться тільки тоді, коли ми будемо цінувати і тих, хто несе службу сьогодні, й полеглих на фронті, і тих, хто повернувся з війни.

Сьогодні Україна має вже близько 300 тисяч людей з бойовим досвідом. Це — дорогою ціною отримане надбання для розвитку і посилення країни. А також — надійна вакцина від поширення вірусу «русского міра».

Але влада систематично ігнорує їх. Жахливо, коли це призводить до самоспалень на Майдані Незалежності. Це свідчить або про дійсно зрадницьку позицію влади, або про її повну байдужість до бійців та їхньої реабілітації, або і про те, й про інше.

Україну не захистиш, забуваючи про власних військових, прикриваючись несправжніми «перемир’ями» та улесливо зазираючи в очі ворога, який розв'язав війну і продовжує підживлювати свою силу нашими втратами.

Захищати Україну потрібно щодня і на всіх фронтах — на «нулі» й у столиці, на інформаційній передовій і в далекому дипломатичному тилу. Щоденно нагадувати світу про 14 тисяч загиблих українців і 1,5 мільйони внутрішньо-переміщених осіб. Посилювати Україну та її захисників. Тиснути на агресора.

Ми неодмінно переможемо у цій війні. Але для цього влада має припинити брехати собі і громадянам України. Не шукати мир на російських умовах, а добиватися української перемоги.

Слава Україні! Слава її захисникам!

Підписуйся на нашi

ще новини

Приєднатися до партії

Ви можете нам допомогти фінансово

Призначення платежу (ОБОВ’ЯЗКОВО ЗГІДНО ЗРАЗКУ НИЖЧЕ)
Одержувач: Політична партія Голос
МФО банку: 380805
Код ЄДРПОУ партії: 39651598
Рахунок отримувача: U A 3 2 3 8 0 8 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 2 6 0 0 5 6 4 3 6 9 7
АТ «Раффайзен Банк Аваль»

Для фінансової підтримки від фізичних осіб
+; 4; ПІБ; дата народження (у форматі ДД.ММ.РРРР); адреса проживання; ідентифікаційний податковий номер; внесок на підтримку політичної партії Голос

Для фінансової підтримки від юридичних осіб
+; 3; найменування юридичної особи; юридична адреса ; Код ЄДРПОУ; внесок на підтримку політичної партії Голос

Щиро дякуємо за Ваше бажання фінансово підтримати партію Голос!