Влада не розуміє, що стріляє собі в ногу, — Кіра Рудик про реакцію ОП на «вагнергейт»

Влада не розуміє, що стріляє собі в ногу, — Кіра Рудик про реакцію ОП на «вагнергейт»

Риторика влади в стилі «не розхитуйте човна «вагнергейтом», а то Росія нападе», має абсолютно протилежний ефект. Забалакати скандал не вийде, адже українці продовжать ставити запитання, чи була держзрада на Банковій чи ні. Так вважає лідерка партії «Голос» Кіра Рудик.

«Влада думає, що повторюючи: «зараз Росія нападе, тому не розхитуйте човна», вона себе прикриває. Але ні. Люди бачать, що могла відбутися зрада в Офісі президента, і запитують, як керівництво країни буде їх захищати, якщо немає порядку навіть в Офісі президента. Комунікаційно влада зараз стріляє собі в ногу», — коментує народна депутатка.

Та й в самій владній більшості депутати починають думати про своє політичне майбутнє, адже на тлі таких скандалів мова йде навіть не стільки про переобрання на наступну каденцію, як про відповідальність за свої дії.

«Зараз, коли падають рейтинги влади, кожен з членів фракції «Слуга народу» думає вже, чи зайде він в наступний парламент, а якщо не зайде, то яка відповідальність на нього чекає за голосування. Це і створення провладної ТСК, і інші суперечливі закони, як то №5600. Ситуація стає дедалі складнішою», — підкреслює лідерка «Голосу».

Україна мала би пишатись настільки унікальною спецоперацією, як затримання «вагнерівців», і вчасно реагувати на російські загрози, ще коли про них попереджали західні партнери.

«Це фантастична спецоперація і те, що наші спецслужби її спланували, хай навіть вона була провалена, все одно гордість за їх рівень. У Сполучених Штатах я на жодній зустрічі з американськими партнерами не чула про нерозхитування човна «вагнергейтом». Навпаки — в один голос всі запитували, яка стратегія реагування на російську загрозу, ситуація серйозна. А тим часом в Києві два тижні українська сторона мовчала. Чому? Можливо, шукала якихось аргументів, можливо, просто ігнорувала, як завжди», — наголошує Кіра Рудик.

Підписуйся на нашi

ще новини