Впроваджений локдаун — це приклад некомпетентності та безглуздих дій уряду, — Олександр Лінчевський

Впроваджений локдаун — це приклад некомпетентності та безглуздих дій уряду, — Олександр Лінчевський

Уряд спотворив мету локдауну і його впровадження матиме лише негативні економічні наслідки для українського бізнесу. Карантинні обмеження мали б призвести до зменшення кількості хворих і підготовки системи охорони здоров’я. Натомість українці лише отримали заборону на купівлю окремих товарів, наприклад, серветок, батарейок чи шкарпеток та відвідування кафе і ТРЦ.

Депутат Київської міської ради від партії «Голосу», лікар Олександр Лінчевський переконаний, що впровадження локдауну було б логічним у вересні. Це були б кроки для запобігання прогнозованому піку госпіталізацій та смертей у листопаді-грудні.

Пряма мова Олександра Лінчевського, кандидата медичних наук, депутата фракції «Голосу» у Київській міській раді:

— Заяви міністра охорони здоров’я Максима Степанова, що локдаун адекватний, а шкарпетки попали під заборону, «кожна людина мала розрахувати, яка кількість нових шкарпеток або футболок потрібна на цей час» — це не про людей, а про дурість. Локдаун спотворений через спотворену мету.

На брифінгах МОЗ цифри не відповідають дійсності. Але, якщо навіть припустити, що це правда: чим 5 тисяч інфікованих на добу у вересні відрізняються від 5 тисяч інфікованих у січні? Звідки береться ідея карантину вихідного дня? Звідки береться дата впровадження локдауну? Які критерії впровадження карантину? Яка мета цього локдауну? Чим система охорони здоров’я через 16 днів буде відрізнятися від системи охорони здоров’я сьогодні? Це риторичне питання.

Ідея локдауну — уникнення скупчень лодей, сприяння соціальному дистанціюванню. Це не жертвоприношення окремих видів підприємництва та торгівлі! Кожна гривня зароблена і витрачена безпечно — бореться проти епідемії опосередковано. Бізнес є другом медиків, а не ворогом. Ворогом є некомпетентність нинішнього уряду, який профукав усе: і локдаун, і програму вакцинації. А зараз каже, що шкарпетки — це джерело COVID-19. І врятувати нас може речовина невідомого походження із РФ під назвою «Спутнік V».

Підписуйся на нашi

ще новини