Є чіткий план Перемоги, під яким підписались наші партнери, тому не варто звертати увагу на внутрішньополітичні баталії, — Андрій Осадчук

Є чіткий план Перемоги, під яким підписались наші партнери, тому не варто звертати увагу на внутрішньополітичні баталії, — Андрій Осадчук

Будь-які внутрішньополітичні, а особливо виборчі, баталії в країнах наших партнерів не вплинуть на їх допомогу Україні, оскільки є чіткий план дій і стратегічний курс досягнення і розуміння нашої Перемоги. Його викладено в комюніке за підсумками останньої зустрічі країн Великої Сімки і під ним підписались всі представники G7 та ЄС. На цьому наголошує заступник голови партії «Голос», народний депутат Андрій Осадчук.

«Це комюніке по пунктах розставляє остаточну позицію колективного Заходу, включно зі США, щодо того, як рухатись далі у завершенні великої війни в центрі Європи. І там в 11 пункті закладені ті принципи, які ми проповідуємо фактично з березня: відновлення територіальної цілісності і суверенітету України в кордонах 1991 року, надання гарантій безпеки Україні після завершення війни, щоб такого більше ніколи не повторилось (іншими словами — прийняття України в НАТО), відбудова України в тому числі за рахунок рф і притягнення до відповідальності всіх воєнних злочинців рф, які чинили воєнні злочини на території України», — акцентує народний депутат.

Саме тому для України і українців не мають бути надто важливими внутрішньополітичні виборчі баталії всередині держав-партнерів. Адже стратегічний курс на перемогу України в цій війні вже окреслено і підписано.

«Проміжні вибори в США створювали і створюють багато емоцій, але всі фундаментальні зовнішньополітичні рішення вже прийняті і ніхто не планує від них відмовлятися. Ключові гравці Заходу мають консенсус. Під всім, що є для нас критичним, стоять підписи в спільному комюніке за результатами останнього засідання Великої сімки, хоча фактично це було засідання Великої Вісімки, бо Україна скликала засідання після варварських ракетних атак, в тому числі і по центру Києва, і приймала в ньому участь», — підкреслює представник «Голосу».

Підписуйся на нашi

ще новини