Єдність всередині держави, сильна армія і членство в НАТО — запорука безпеки для України, — Кіра Рудик

Єдність всередині держави, сильна армія і членство в НАТО — запорука безпеки для України, — Кіра Рудик

Владі слід припинити внутрішні чвари і переслідування опозиції хоча би перед лицем загрози вторгнення Росії. Адже демократична опозиція готова підтримувати всі ініціативи, які стосуються посилення безпеки держави. Натомість Банкова зацікавлена виключно в рейтингах і контролі всього. Так вважає лідерка партії «Голос», народна депутатка Кіра Рудик.

«Українська влада також винна в дестабілізації ситуації в країні. Тому що в момент, коли президент повинен об’єднати парламент, зібрати голів фракцій, щоб разом протидіяти ворожій агресії, він натомість переслідує опозицію. Такі кроки не обʼєднують людей. Яка би ситуація не була, ми всі готові захищати нашу країну», — наголошує лідерка «Голосу».

Єдиний крок, який дійсно дозволить Україні відчувати себе в безпеці, окрім укріплення нашої армії, це членство в НАТО. В цьому питанні не може бути розбіжностей, над цим слід працювати усім разом: і владі, і опозиції.

«Опозиція завжди голосує за закони, які допомагають протидіяти кризам: економічній, енергетичній, коронавірусній. Не було ще жодного закону щодо нацбезпеки, який би не підтримала опозиція. Більше того, ми є ініціаторами законів щодо нацбезпеки, оборони, виконання державного оборонного замовлення — всього, що може нас зробити сильнішими. Однак внутрішні політичні спроби влади отримати більше балів не сприяють обʼєднанню», — говорить парламентарка.

За словами Кіри Рудик, президент як лідер має концентруватись на тому, що всі сили мають робити разом для протидії агресору.

«Справжній лідер для консолідації зусиль повинен концентруватися на тому, що ми можемо всі робити разом. Натомість Банкова зосередилась на тому, щоб приглушити опозицію в тій критиці, яка є абсолютно адекватною і відповідає реаліям життя», — підсумовує народна депутатка.

Підписуйся на нашi

ще новини