Європа готується до підтримки України взимку, — Кіра Рудик

Європа готується до підтримки України взимку, — Кіра Рудик

Країни-партнери не покинуть Україну без підтримки взимку, а надто у випадку атак агресора на обʼєкти критичної інфраструктури. Наші найближчі сусіди — Польща і Словаччина — готуються навіть до нової хвилі біженців і мають відповідні програми. Про це повідомила лідерка партії «Голос», народна депутатка Кіра Рудик.

«Зараз наші партнери вже планують свої дії у разі атаки путіна на критичну інфраструктуру та запаси пального в Україні. Я впевнена, що взимку нас не покинуть сам на сам з проблемами, буде підтримка і з пальним, і можливості для обігріву. В яких обʼємах — інше питання. Найближчі сусіди — Польща, Словаччина — розуміють, що можливо буде ще одна хвиля біженців, які будуть шукати домівки з тепло. До цього також готуються і розробляють відповідні програми», — розповіла лідерка «Голосу».

Таке планування країни-партнери почали розробляти ще в серпні, а також комінувати зі своїми громадянами як та чи інша держава проходитиме опалювальний сезон, оскільки суспільства мають певні страхи.

«Страхи Європи цієї зими: що росія відключить газ тим країнам, які все ще від нього залежні, що ціни будуть такими, що велика частина населення не зможе оплачувати енергоносії, що тиск від людей на уряди і політиків буде достатньо сильним. Але також працюють над тим, щоб ці проблеми завчасно вирішити. Вони на початку серпня почали говорити, як проходити опалювальний сезон і це стратегічне планування рятує», — акцентує народна депутатка.

Підписуйся на нашi

ще новини