Юрчишин на допиті в ДБР: у «плівках Вовка» є докази злочинів Конституційного суду

Юрчишин на допиті в ДБР: у «плівках Вовка» є докази злочинів Конституційного суду

До справи про Конституційний суд можуть бути причетними судді Окружного адміністративного суду Києва, яких НАБУ підозрює у намірі захопити державну владу.

Про це заявив народний депутат від «Голосу» Ярослав Юрчишин на брифінгу перед допитом в Державному бюро розслідувань. Депутата запросили в ДБР як свідка у кримінальній справі, яку порушили за його заявою про ймовірну злочинну змову суддів КСУ.

Пряма мова Ярослава Юрчишина, заступника голови партії «Голос»:

— Буду клопотати перед слідчим долучити до справи про КСУ «плівки Вовка», оскільки вони можуть бути тісно пов’язані з перевищенням повноважень конституційними суддями та їх втручанням у діяльність органів державної влади.

Це серйозні обвинувачення, за які продажні судді мають нести відповідальність в рамках закону, якщо факти їхньої незаконної діяльності будуть доведені слідчими. Я зі свого боку повністю сприятиму слідству, щоб суспільство дізналося правду про те, хто і навіщо впливав на суддів Конституційного суду.

Злочинна змова суддів з метою захоплення влади чи зовнішній вплив країни-агресора на Конституційний суд — недопустимі у незалежній демократичній країні, якою є Україна.

Раніше Ярослав Юрчишин скерував до Офісу Генпрокурора заяву про ймовірну злочинну змову суддів КСУ. Згодом кримінальне провадження було зареєстровано, внесено в Єдиний реєстр судових розслідувань та направлено у ДБР. Там справу кваліфікували за ч. 2 ст. 344 — втручання у діяльність державного діяча з використанням свого службового становища.

Підписуйся на нашi

ще новини

Приєднатися до партії

Ви можете нам допомогти фінансово

Призначення платежу (ОБОВ’ЯЗКОВО ЗГІДНО ЗРАЗКУ НИЖЧЕ)
Одержувач: Політична партія Голос
МФО банку: 380805
Код ЄДРПОУ партії: 39651598
Рахунок отримувача: U A 3 2 3 8 0 8 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 2 6 0 0 5 6 4 3 6 9 7
АТ «Раффайзен Банк Аваль»

Для фінансової підтримки від фізичних осіб
+; 4; ПІБ; дата народження (у форматі ДД.ММ.РРРР); адреса проживання; ідентифікаційний податковий номер; внесок на підтримку політичної партії Голос

Для фінансової підтримки від юридичних осіб
+; 3; найменування юридичної особи; юридична адреса ; Код ЄДРПОУ; внесок на підтримку політичної партії Голос

Щиро дякуємо за Ваше бажання фінансово підтримати партію Голос!