За ініціативи «Голосу» на Позняках з’явиться новий парк: з бюджету міста передбачено 1,3 млн грн

За ініціативи «Голосу» на Позняках з’явиться новий парк: з бюджету міста передбачено 1,3 млн грн

У Києві на Позняках створять новий парк «Срібний Кіл» — за ініціативи фракції «Голос» у Київради у бюджеті міста 2021 передбачили 1,3 мільйони гривень на проєктування парку.

Уже у вересні презентують ескізний план парку, після чого його обговорять з громадою.

Пряма мова

Григорій Маленко, голова фракції «Голосу» у Київській міській раді:

— Минулої п’ятниці ми мали першу робочу зустріч щодо облаштування майбутнього парку «Срібний Кіл» з директором «Київзеленбуду», директоркою комунального підприємства з утримання зелених насаджень Дарницького району та представниками місцевої громади. Ми проговорили загальний план дій та домовились, що у вересні презентуємо готовий ескізний план для тритижневого обговорення громади.

Директор «Київзеленбуду» Олексій Король запевнив, що найближчим часом проведуть усі тендерні процедури, а майбутній парк стане місцем для активного відпочинку мешканців Позняків та водночас збереже зелені насадження.

Я — дарничанин. Я тут живу і виховую своїх синів. Уже кілька років мрію про те, щоб у нашому районі створили парк відпочинку «Срібний Кіл». Більше того, це бажання було однією з основних причин, чому я вирішив піти у місцеве самоврядування і став депутатом Київради. Для мене це стратегічна задача і я зроблю все що від мене залежить, щоб вирішити її за час своєї каденції.

Дякую всім учасникам за активну позицію і порозуміння. Впевнений, що наш майбутній парк «Срібний кіл» стане прикладом ефективного діалогу місцевої влади з громадою.

Підписуйся на нашi

ще новини