За ініціативи «Голосу» ваучерна підтримка малого бізнесу від влади Львова буде прозорішою

За ініціативи «Голосу» ваучерна підтримка малого бізнесу від влади Львова буде прозорішою

Ваучерна програма підтримки бізнесу — один з основних економічних пріоритетів «Голосу» у Львові. За ініціативи депутатів «Голосу» у Львівській міській раді у бюджеті міста на ваучери закладено 1,3 мільйони гривень, а сам процес отримання ваучера стане прозорішим.

Система ваучерів — частина міської програми підтримки підприємців. Це право на відшкодування частини витрат на свій проєкт — щоб підвищити ефективність підприємств чи вийти на нові ринки збут — за яке бізнес змагається з іншими учасниками на прозорому конкурсі.

Пряма мова Олекса Возняк, депутат «Голосу» в Львівській міськраді, член комісії підприємництва, інвестицій, цифрової трансформації та спадщини:

— Одні ваучери дозволяють збільшити прибутковість бізнесу за рахунок енергозбереження, інші допомагають збільшити продажі та побудувати правильні маркетингові стратегії. Ці суми в 25-50 тисяч гривень для великого бізнесу невідчутні, але для малих підприємців — це суттєві стимули, які дозволяють їм розвиватися. Особливо в умовах пандемії та локдауну, коли бізнесу і так непросто.

Попередня програма передбачала відшкодування грошей зокрема за участь у виставкових заходах, які майже не проводяться під час пандемії. З’явилася можливість використати ці гроші з іншою метою. І щоб цей процес був максимально прозорий, за ініціативи «Голосу» у програмі будуть чітко прописані критерії, на які не зможуть впливати комісії та департаменти.

Також внесли зміни до формування складу конкурсної комісії — раніше до неї входили лише чиновники міської ради, а тепер вирішальне слово матимуть експерти — представники організацій підтримки бізнесу, громадських організацій і депутати.

Цього року ключове завдання «Голосу» — налаштувати прозорі правила гри. Наступне наше завдання — збільшити обсяг фінансування ваучерів від міста у кілька разів.

Підписуйся на нашi

ще новини