Загальна мобілізація в рф швидше добʼє путінський режим, ніж зашкодить успіхам ЗСУ, — Андрій Осадчук

Загальна мобілізація в рф швидше добʼє путінський режим, ніж зашкодить успіхам ЗСУ, — Андрій Осадчук

В росії навряд чи оголошуватимуть мобілізацію у великих містах і точно не буде загальної. Вся легенда пропаганди не передбачала потреби воювати глядачам телевізійних новин. Люди там точно не хочуть воювати і не вміють. Вмирати за путіна бажаючих — нуль. Тому навіть теоретична відправка сотень тисяч таких «бійців» на фронт швидше добʼє путінський режим, ніж створить проблеми ЗСУ. Таку думку висловив заступник голови партії «Голос», народний депутат Андрій Осадчук.

«російський патріот має підтримувати режим, сидячи на дивані і попиваючи пиво і в такому форматі він є прекрасним матеріалом для теперішньої російської імперії. Саме таким його виховувала пропаганда впродовж двох десятиліть. Абсолютно немає сумнівів, що охочих воювати там вже немає. А всі хто хотів, з числа радикальних націонал-фашистів, вже давно пішли, а більшість з них, сподіваюсь, вже загинули. А те, що йде масове вербування в тюрмах, лише підтверджує цю тезу і говорить про величезну кризу людських ресурсів для армії рф», — пояснює народний депутат.

«Якби росіяни оголосили повну мобілізацію, це було би більшою загрозою для прискорення падіння путінського режиму, ніж дії ЗСУ. Бо якщо вони згонять пару сотень тисяч абсолютно непідготовлених, невмотивованих людей, це буде гарматне мʼясо, це більше зіграє на користь України, ніж становитиме нам загрозу.

Мобілізація у великих містах і столиці неможлива і з комунікаційної точки зору. ФСБ розуміє, що це йде врозріз з усіма тезам не про війну а про «спеціальну воєнну операцію», за слово «війна» там саджають в тюрму, тому вся попередня пропаганда кремля унеможливлює мобілізацію як таку», — наголошує представник «Голосу».

Підписуйся на нашi

ще новини