Залежність Лукашенка від РФ може вплинути на безпеку північних кордонів України, — Роман Костенко

Залежність Лукашенка від РФ може вплинути на безпеку північних кордонів України, — Роман Костенко

Влада країни-агресора продовжить здійснювати тиск на Україну за допомогою розміщення військової техніки на білорусько-українському кордоні. Таку думку висловив народний депутат від фракції «Голос» Роман Костенко.

«Зараз основне завдання РФ полягає в тому, щоб накопичити найбільше техніки біля кордонів з Україною та країнами Балтії, і таким чином погрожувати всьому цивілізованому світові, тепер вже за допомогою Білорусі», — підкреслив Роман Костенко.

В даний момент Лукашенко знаходиться у повній залежності від кредитів, які надає Путін, певен народний депутат. Тому так званому президенту Білорусі буде дуже важко балансувати між тим, щоб залишатися керманичем непідлеглої держави, і в той же час постійно виконувати вимоги РФ для того, аби отримувати гроші.

«В результаті це призведе до того, що Білорусі все ж таки доведеться інтегруватися до РФ і позбавить її суверенітету, адже там будуть стояти військові бази. А ми пам’ятаємо, що було, коли наші старі політики залишили військові бази РФ у нас в Криму», — зазначив Роман Костенко.

Така ситуація в майбутньому може призвести до того, що 1080 кілометрів українсько-білоруського кордону стануть надзвичайно небезпечною і напруженою зоною, підкреслює народний депутат від фракції «Голос». За його словами, Україні доведеться утримувати велику кількість нових солдат для того, аби стримувати ворога ще й на півночі.

«Таким чином, втрата суверенітету Білорусі призведе до більших витрат українського бюджету на війну», — резюмував Роман Костенко.

Підписуйся на нашi

ще новини