Заява української делегації у Берліні – державна зрада. «Голос» вимагає реакції президента

Заява української делегації у Берліні – державна зрада. «Голос» вимагає реакції президента

Партія «Голос» вимагає від президента Володимира Зеленського негайно визнати неприпустимою заяву української делегації на зустрічі радників лідерів «Нормандської четвірки».

Можливість проведення імітації місцевих виборів на окупованих територіях Донецької та Луганської областей до закінчення процесу повної деокупації та реінтеграції суперечить здоровому глузду, національним інтересам і територіальній цілісності України.

Будь-яка позиція, яка передбачає можливість проведення виборів на окупованих територіях до повного закінчення процесу реінтеграції суперечить Конституції України.

Будь-які подібні заяви потребують негайних дій від людини, яку українці обрали як гаранта прав і свобод громадян, територіальної цілісності і державного суверенітету.

Відсутність такої реакції партія «Голос» розцінюватиме як зраду національних інтересів України. Ми закликаємо Володимира Зеленського вивчити досвід декого зі своїх попередників на посаді, які робили спроби зрадити українців в інтересах Кремля.

Партія «Голос» вкотре закликає кожного депутата тверезо оцінити наслідки, до яких може призвести навіть не прийняття, а лише розгляд зареєстрованого проекту постанови, якою терористичним організаціям буде дозволено легітимізуватись і провести імітацію місцевих вибори.

Це буде крок до повної втрати великої частини української території. І цього не можна допустити.

Підписуйся на нашi

ще новини

Приєднатися до партії

Ви можете нам допомогти фінансово

Призначення платежу (ОБОВ’ЯЗКОВО ЗГІДНО ЗРАЗКУ НИЖЧЕ)
Одержувач: Політична партія Голос
МФО банку: 380805
Код ЄДРПОУ партії: 39651598
Рахунок отримувача: U A 3 2 3 8 0 8 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 2 6 0 0 5 6 4 3 6 9 7
АТ «Раффайзен Банк Аваль»

Для фінансової підтримки від фізичних осіб
+; 4; ПІБ; дата народження (у форматі ДД.ММ.РРРР); адреса проживання; ідентифікаційний податковий номер; внесок на підтримку політичної партії Голос

Для фінансової підтримки від юридичних осіб
+; 3; найменування юридичної особи; юридична адреса ; Код ЄДРПОУ; внесок на підтримку політичної партії Голос

Щиро дякуємо за Ваше бажання фінансово підтримати партію Голос!