Зеленський читає нашу стратегію — але з кінця, — Кіра Рудик

Зеленський читає нашу стратегію — але з кінця, — Кіра Рудик

Головні проблеми Донбасу — це формат та ефективність мирного процесу, а також деокупація та реінтеграція територій. Схоже, оточення президента остаточно втрачає відчуття реальності.

Друге запитання від президента для «опитування» показує сумнівність цієї ідеї та безпорадність голови держави.

«Єдиний позитив — команда президента нарешті почала читати нашу Стратегію холодної деокупації Криму та Донбасу. Її ми презентували ще в лютому. На жаль, вони читають її з кінця – адже спершу наші землі треба звільнити від росіян, а вже тоді — бідкатися про економічні зони», — прокоментувала голова партії «Голос» Кіра Рудик.

Партія «Голос» вимагає від президента України припинити публічну дискредитацію своєї посади, яка є одним із символів державності. Президент має вирішувати болючі проблеми громадян, а не просувати дорогі, незаконні, безглузді опитування.

Кошти на опитування в день місцевих виборів доцільно було б витратити на боротьбу з поширенням COVID-19. Такий жест, принаймні, був би більш зрозумілий людям, ніж генерування неактуальних і незрозумілих запитань для опитування.

Президенту слід усвідомити: наближається час, коли не він ставитиме запитання народу, а навпаки — українці запитають, що він робить в їхніх інтересах.

Підписуйся на нашi

ще новини

Приєднатися до партії

Ви можете нам допомогти фінансово

Призначення платежу (ОБОВ’ЯЗКОВО ЗГІДНО ЗРАЗКУ НИЖЧЕ)
Одержувач: Політична партія Голос
МФО банку: 380805
Код ЄДРПОУ партії: 39651598
Рахунок отримувача: U A 3 2 3 8 0 8 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 2 6 0 0 5 6 4 3 6 9 7
АТ «Раффайзен Банк Аваль»

Для фінансової підтримки від фізичних осіб
+; 4; ПІБ; дата народження (у форматі ДД.ММ.РРРР); адреса проживання; ідентифікаційний податковий номер; внесок на підтримку політичної партії Голос

Для фінансової підтримки від юридичних осіб
+; 3; найменування юридичної особи; юридична адреса ; Код ЄДРПОУ; внесок на підтримку політичної партії Голос

Щиро дякуємо за Ваше бажання фінансово підтримати партію Голос!