Злочинні організації мають бути ліквідовані: Кіра Рудик анонсувала парламентські слухання щодо московського патріархату

Злочинні організації мають бути ліквідовані: Кіра Рудик анонсувала парламентські слухання щодо московського патріархату

московська церква — це злочинна організація, що працює проти України. Ледь не щодня з'являються новини про те, що священика московського патріархату арештували за співпрацю з окупантами або участь у ДРГ. Тому необхідно розв'язати це питання раз і назавжди — заради безпеки всіх громадян України. Допоки цього не зробить комітет і народні депутати у сесійній залі, будемо «їсти» цього «слона» частинами, заявила голова партії «Голос» Кіра Рудик.

«Ініціативу про заборону діяльності упц мп в Україні внесла до Верховної Ради моя колега у фракції, народна депутатка Інна Совсун. За різними оцінками, близько 50% українців підтримують заборону московського патріархату. Це досить велика кількість людей, але чомусь досі ніхто цього не зробив. «Голос» мовчати не буде.

Ми маємо конкретний план дій щодо цього. По-перше, ми вимагаємо введення персональних санкцій проти Кирила та цілого переліку таких діячів в Україні. По-друге, ми наполягаємо на конфіскації майна та скасуванні усіх пільг. По-третє, Києво-Печерську лавру треба передати Київському патріархату», — розповіла Кіра Рудик.

Всі ці пропозиції вже внесені до Верховної Ради, очікуються парламентські слухання. Тому питання по мп буде доведене до кінця, наголосила народна депутатка. Навіть, якщо не через пряму заборону, ми зробимо це іншими способами.

Підписуйся на нашi

ще новини