11.06.2019

Вакарчук: Ми повинні змінити парламент, щоб змінити Україну

Партія «Голос» виконає будь-яке рішення Конституційного суду щодо розпуску Верховної Ради. Водночас ми усвідомлюємо, що сьогоднішній парламент — це стара політика, яка повинна якнайшвидше відійти в минуле.

«Після квітневих виборів стара Верховна Рада перестала бути місцем, що виражає волю народу України. Стара Верховна Рада — це старі правила, це кнопкодавство, це прогули. А головне — це робота на інтереси олігархів. Стара Верховна Рада перетворилась на суміш приватних армій. Це треба змінити», — наголосив лідер партії Святослав Вакарчук.

Він нагадав, що однією з перших законодавчих ініціатив «Голосу» буде закон проти олігархів, який змінить правила в українській політиці.

«Ще три місяці старої Верховної Ради — це ще три місяці життя за старими правилами. Так не має бути. Верховна Рада має бути змінена прямо зараз. Змінимо Верховну Раду — змінимо життя кожного українця», — відзначив Вакарчук.

Олігархи мають стати звичайними бізнесменами — це закладено упрограму «Голосу». Для того, щоб це сталося, необхідно перекрити для них можливість монополізувати економічні галузі, призначати своїх людей на державні посади та контролювати ЗМІ.

Продовжуємо працювати. Підписуйся на наш Facebook, Twitter, Instagram, Telegram, YouTube та Viber.