Робота з країнами, які нейтральні або підтримують рф, має бути активізована в рази, — Юлія Клименко

Робота з країнами, які нейтральні або підтримують рф, має бути активізована в рази, — Юлія Клименко

Україні слід посилити в рази дипломатичну роботу з тими країнами, які нейтральні або підтримують росію. На цьому наголошує народна депутатка «Голос» Юлія Клименко.

«Наш активний військовий захист плюс переконання головних покупців нафти та постачальників зброї рф зупинити підтримку агресора дадуть той результат, що кремль сяде і подумає, чи хочуть вони далі продовжувати війну. Цю роботу слід посилювати і шукати механізми змінити російські наративи в світі. Інакше всі форуми миру — будуть просто черговими політичними піар-заходами», — пояснює народна депутатка.

Окремі зусилля слід направити на так звану «вісь зла» — Китай, Іран та Північну Корею. Тут вже працюють наші західні партнери, але зусилля України теж потрібні.

«Якщо росії не будуть постачати компоненти і технології — Китай, зброю — Іран, снаряди — Північна Корея, то росія не зможе довго воювати. Ці країни, які я називаю «вісь зла», постачають зброю і технології для того, щоб знищувати Україну. Тому тут питання переконати Китай та інші держави зупинити такі постачання. Це намагались робити наші партнери, зокрема США, але очевидно, що успіху поки не було», — зауважує представниця «Голосу».

Підписуйся на нашi

ще новини