Мʼяч на стороні США, і ми чекаємо на лідерство у військовій допомозі, — Кіра Рудик

Мʼяч на стороні США, і ми чекаємо на лідерство у військовій допомозі, — Кіра Рудик

Після одностайного рішення ЄС про виділення Україні макрофінансової допомоги на 50 млрд євро, Сполучені Штати мусять тримати реноме і пришвидшити рішення про виділення допомоги Україні. Так вважає народна депутатка, лідерка партії «Голос» Кіра Рудик.

«Зараз Вашингтон опиняється в ситуації, коли їм потрібно тримати марку і своє реноме. І вони не можуть після того, як ЄС ухвалив рішення про допомогу, зі свого боку затягувати ситуацію.

На даний момент ситуація така, що мʼяч на боці США, де європейські партнери показують, що вони зі свого боку тримають слово, а у США щось відбувається. Це грає нам на руку і ми сподіваємось, що найближчим часом рішення Вашингтон все таки ухвалить. Адже з тих коштів, що виділив ЄС ми не можемо ні цента взяти на озброєння», — наголосила народна депутатка.

Крім того, виділення збройної допомоги від США Україні — важливий сигнал для інших держав навіть поза Європейським континентом.

«Важливо, щоб демократичні країни тримали слово та показували нам і собі, що якщо обіцяли, то зроблять. Бо дії США – маркер для інших країн, наприклад таких, як Південна Корея чи Тайвань, які зараз уважно дивляться на ті рішення, які ухвалює Вашингтон», — підкреслила лідерка «Голосу».

Підписуйся на нашi

ще новини