Як звучить Україна? Справедливість варта того, щоби битися Правосуддя, яке захищатиме Корупція означатиме тюрму Ми станемо багатшими Україна матиме високотехнологічну економіку Олігархи стануть законослухняними Фінансова система Економіка має жити Держава для людини Якісна та доступна медицина Освіта має шукати таланти Соціальна політика Культура – місце сили й духу Нові підходи до управління державою Парламент Державний апарат Європейська безпека і дипломатія Боронитимемо тих, хто боронить Україну Забезпечимо неминучість перемоги Підтримка внутрішньо переміщених осіб Наблизимо повернення Криму Україна на міжнародній арені

Сильніші разом з європейською безпекою і дипломатією

  • Основа надійної оборони — віддані своїй справі, професійні й забезпечені військові. Ми вибудуємо управління армією за стандартами НАТО і дамо військовим можливість займатися бойовою підготовкою, а не стосами паперів.

  • Тим, хто завершив військову службу, держава забезпечить реабілітацію, адаптацію до мирного життя і привілейований статус. Ми гарантуємо визнання і соціальну підтримку кожному, хто захищає Україну від агресора зі зброєю в руках.

  • Ми не здамо позиції на дипломатичному фронті: тиск та ізоляція Росії на світовій арені мають посилюватись, а Україна — повернутись до європейського цивілізаційного і безпекового простору.

  • Ми застосуємо весь дипломатичний арсенал, щоб якнайшвидше припинити вогонь і стабілізувати ситуацію на Донбасі, а згодом — відновити територіальну цілісність України. Крим — це Україна і не стане розмінною монетою будь-яких домовленостей.