ГОЛОС ЗМІН

Політична програма партії Голос

Впровадимо справедливу і гнучку соціальну політику

Соціальна політика буде сформована, виходячи з реальних потреб і можливостей бюджету, а процедури отримання допомоги нарешті стануть прозорими і зручними.

Ми зробимо соціальну допомогу адресною, щоб її отримували ті, кому вона дійсно потрібна, — і отримували в достатньому для нормального життя обсязі. Вся соціальна допомога буде побудована на філософії «гроші ходять за людиною» і направлена на конкретну окрему людину та її потреби.

Створення єдиного повністю електронного прозорого реєстру отримувачів соціальної допомоги дозволить значно спростити процедури її отримання. Ми приберемо зайву бюрократію, з якою стикаються люди, що потребують соціальної підтримки від держави.

Ми будемо поступово запроваджувати накопичувальну систему пенсійного забезпечення для гідного рівня життя людей похилого віку. В майбутньому більшість пенсіонерів зможе жити за рахунок своїх власних накопичень, а не залежати від держави.

Ми проведемо перепис населення та дамо точну відповідь на питання, скільки нас. Будемо розробляти державну політику не наосліп, як це відбувається зараз, а відповідно до наявних демографічних тенденцій і реальних потреб громадян.

Ми запустимо глобальну інформаційну платформу підтримки українців, яка буде 24/7 в режимі онлайн допомагати вирішувати проблеми і консультувати українців, де б вони не знаходились. Також ми активізуємо роботу дипломатичних представництв із захисту українців.

Ми побудуємо систему ефективного контролю за міжнародним усиновленням. Держава сприятиме всиновленню важкохворих дітей для того, щоб створити для них краще майбутнє.