Як звучить Україна? Справедливість варта того, щоби битися Правосуддя, яке захищатиме Корупція означатиме тюрму Ми станемо багатшими Україна матиме високотехнологічну економіку Олігархи стануть законослухняними Фінансова система Економіка має жити Держава для людини Якісна та доступна медицина Освіта має шукати таланти Соціальна політика Культура – місце сили й духу Нові підходи до управління державою Парламент Державний апарат Європейська безпека і дипломатія Боронитимемо тих, хто боронить Україну Забезпечимо неминучість перемоги Підтримка внутрішньо переміщених осіб Наблизимо повернення Криму Україна на міжнародній арені

Економіка має жити, а не імітувати життя

У нас є всі можливості, щоб мати якісні дороги та адекватні комунальні витрати, — не завдяки популізму, а за умови розумного використання державних і приватних ресурсів. Саме так ми будемо зміцнювати енергетичну незалежність України і зменшувати вплив Росії на український експорт, спрощувати процедури торгівлі та посилювати економічні зв’язки з Європою.

Ми вкладемо мільярди гривень в утеплення будинків та всюди встановимо лічильники тепла й газу. Люди зможуть значно скоротити витрати на комунальні послуги та спрямувати кошти на інші потреби.

Ми збільшимо видобуток власних енергоресурсів, щоб за рахунок збільшення пропозиції на внутрішньому ринку зробити ціни на них в Україні нижчими і конкурентнішими. Україна буде повністю незалежною від енергетичного впливу Росії, або будь-якої іншої країни.

Ми підтримаємо перехід країни на енергетику майбутнього, що спирається на чисті технології і відновні джерела (сонце, вітер, біомаса тощо). Це значно покращить екологію країни.

Ми систематично вкладатимемо бюджетні кошти та залучатимемо приватні інвестиції в розвиток доріг та іншої інфраструктури. Створимо можливості для участі інвесторів на умовах концесії, коли активи будуть передані в управління професійному бізнесу, але залишатимуться у власності держави та громад.

Ми будемо розвивати і диверсифікувати український експорт, щоб він більше не залежав від Росії. Процедури торгівлі будуть спрощені. Зокрема, ми впровадимо інститут уповноваженого економічного оператора, вдосконалимо процедури «єдиного вікна» на митниці та побудуємо системи обміну інформацією з митницями сусідніх країн ЄС. Сильний експорт і надходження валютної виручки стабілізують гривню і поліпшать добробут кожного українця.