ГОЛОС ЗМІН

Політична програма партії Голос

Будемо підтримувати внутрішньо переміщених осіб та піклуватись про українців на окупованих територіях

Внутрішньо переміщені особи — це наші люди, наш потенціал розвитку країни та повернення захоплених територій. Внутрішньо переміщеним особам і громадянам України, що вимушені проживати на окупованих територіях, буде приділено належну увагу.

Ми спростимо інтеграцію внутрішньо переміщених осіб у приймаючі громади. Можливості для повноцінної участі у суспільному та політичному житті будуть розширені, зокрема в питанні реалізації виборчого права й доступу до інструментів локальної демократії. Внутрішньо переміщені особи зможуть отримувати державні сервіси у будь-якій точці країни.

Ми будемо підтримувати українців на окупованих територіях. На підконтрольній Україні території виплачуватимуться пенсії, для бажаючих навчатися в українських освітніх закладах буде спрощений доступ до освіти та отримання документів українського зразка.Також будуть покращені умови перетину контрольно-пропускних пунктів. Водночас ми жорстко слідкуватимемо за тим, щоб будь-які з таких заходів не несли в собі загрози для України.