Як звучить Україна? Справедливість варта того, щоби битися Правосуддя, яке захищатиме Корупція означатиме тюрму Ми станемо багатшими Україна матиме високотехнологічну економіку Олігархи стануть законослухняними Фінансова система Економіка має жити Держава для людини Якісна та доступна медицина Освіта має шукати таланти Соціальна політика Культура – місце сили й духу Нові підходи до управління державою Парламент Державний апарат Європейська безпека і дипломатія Боронитимемо тих, хто боронить Україну Забезпечимо неминучість перемоги Підтримка внутрішньо переміщених осіб Наблизимо повернення Криму Україна на міжнародній арені

Держава для людини, а не громадянин для чиновника

  • Держава — це не бюрократія, чиновники та політика. Держава — це люди, ми з вами.

  • В Україні держава підтримує освіту і медицину, існує ціла система соціальної підтримки та пенсій — на все це витрачається майже половина всіх державних видатків у країні.

  • Але цей шалений ресурс використовується нерозумно та неефективно, без урахувань реальних потреб конкретних живих людей. В медицині продовжують фінансуватися медичні заклади — замість лікування пацієнтів, в освіті залишаються застарілі підходи до викладання і фінансується кількість замість якості, в соціальній сфері кошти не спрямовані на потреби найбідніших громадян. Від цього страждає здоров’я та якість життя українців, наші школи та виші не дають освіти європейського рівня, мільйони людей мають доходи нижче реального прожиткового мінімуму.

  • Ми прагнемо змінити соціальну сферу в Україні, для цього зробимо політику якіснішою, раціональнішою. Ми застосуємо сучасні цифрові технології та європейські підходи до управління.